Krásna, talentovaná speváčka a porotkyňa speváckej súťaže Superstar Monika Bagárová sa stala pred 17-timi mesiacmi maminou dcérky, ktorej dala spolu s priateľom Makhmudom Muradovom nezvyčajné meno, Rumia. Práve niečo o jej pokrokoch speváčka pyšne prezradila pre redakciu Extra.cz, na ktorej instagramovom profile zverejnili Rumiine fotografie.

Monika Bagárová však ostala nemilo prekvapená, keď sa na adresu jej dieťatka začala pod fotografiami valiť drsná kritika zo strany cudzích komentujúcich. Malé dievčatko na sociálnej sieti označovali za hroznú či strašnú, čo nielen ranilo, ale predovšetkým nahnevalo jej mamu Moniku. Aj keď na primitívne komentáre zväčša nereaguje, online šikana ju predsa len prinútila brániť dcérku, pričom sa neštítila ani ostrejších slov.

„Ja by som vás tu všetkých veľmi rada pozdravila. Poďakovala by som všetkým tým, ktorí majú chrbticu a vedia, že každé dieťatko na svete je krásne a zaslúži si tú najväčšiu lásku. Zároveň by som rada pozdravila i tých, ktorí sú bez chrbtovej kosti, a tých tu teda je, a odkázala by som im, že vaše vnútro je zhnité a nešťastné, pretože ten, kto dokáže útočiť na malé deti, podotýkam, že na akékoľvek deti, je u mňa jedno veľké a bezvýznamné ho*no. Prepáčte mi, vy všetci ostatní, to nevhodné slovo, ale takíto ľudia si nezaslúžia iné oslovenie,“ napísala rozhorčená speváčka. Následne portál Extra.cz vypol pod fotkami Rumie možnosť kometovania príspevku.

Zdroj: IG/extra.cz, bagarovamonika