Modelka Simona Krainová (47) je známa tým, že kritiku od fanúšikov nie vždy necháva bez povšimutia. Inak tomu nebolo ani pred pár dňami, keď zverejnila fotografiu svojich synov Maxa a Bruna. Fanúšikovia však na nej postrehli zvláštny detail, ktorý skrátka museli okomentovať. A to modelku vytočilo do nepríčetnosti!

Po otcovi zdedili oči a zasnený úsmev, matka ich črty tváre zas obdarovala krásou a jemnosťou. Synovia Simony Krainovej budú mať raz nepochybne množstvo ctiteliek. Keď však modelka zverejnila ich spoločné fotky, niektorým ľuďom na nich predsa len čosi nesedelo a svoj názor hneď museli dať najavo v komentároch.

“Prečo ich neostriháte?,” zaútočila istá Slovenka na fakt, že chlapci majú dlhšie vlasy a jeden z nich ich mal dokonca vypnuté, aby mu nepadali do očí. “Príde mi neprirodzené dávať chlapcom sponky… Aby sa nestratili v pohlaví, či chlapec či dievča…” 

Tento komentár, ktorý si hneď získal niekoľko súhlasných “lajkov”, nenechal chladných nielen iných fanúšikov, no predovšetkým spravodlivo nahnevanú matku chlapcov. “Prečo sa o to staráte? Čo vás do toho, prosím vás? Píšem vám ja, že máte ostrihať svoje deti?,” vrátila úder Krainová, čím začala internetovú vojnu.

“O tom sú sociálne siete – môžem si písať, čo chcem! Ak sa mi nepáči, tak sa mi nepáči. Je zvrátené dávať chlapcom sponky a gumičky. Je to choré poženšťovať chlapcov! Nepotrebujem sa niekomu pchať do zadku a písať, že je to cool,” zareagovala autorka prvého komentáru.

Po prečítaní týchto slov sa Simona dlho nezmohla na slovo. Napokon sa rozhodla odpovedať iba stručnou poznámkou: “Chorá ste vy.”

Zdroj/Foto: Instagram/simonakrainova