Nahnevaná Slovenka Nika zverejnila nahrávku z kabíny svojho auta a očakávala podporu svojich krajanov. Namiesto toho sa však dočkala obrovského hejtu a nadávok: Si j*blá teta, ktorá nevie inak upútať – odkázal jej z rozhorčených komentujúcich na internete!

 

Nika cestovala domov so svojou rodinou v aute, keď tu zrazu poďla vlastných slov “nemohla uveriť svojim očiam”! Na diaľnici v okrese Zvolen sa jej do cesty priplietol kamionista, ktorý si dovolil ju obehnúť!

Šli sme v pravom jazdnom pruhu. On nás začal obehovať, potom ho manžel obehol opäť a ten vodič kamióna nás obehol druhýkrát! Manžel išiel rýchlosťou 90 kilometrov v hodine! Nika mala pocit, že kamionista tým ohrozil ju aj celú jej rodinu, no zdá sa, že Slováci na to majú iný názor.

Prečítajte si tiež:

Slovenská polícia v akcií: Najprv dali chlapovi fúkať a keď bol výsledok negatívny tak mu…

Väčšina komentujúcich sa totiž zhodla, že v tomto prípade jej manžel jednoducho vybrzďoval kamión a tak si jej video vyslúžilo obrovský počeť ostrých komentárov. Čo si o celej situácií myslíte vy?

Video:

Video nájdete tu!

Komentáre z fb (vybrali sme tie slušnejšie):

Zdroj/Foto: facebook, topky.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!