Mário Rigó bol už od samého začiatku Farmy 12 považovaný za jednu z najvýraznejších osobností na statku. Sám tvrdil, že sa na nič nehrá, je brutálne úprimný a napriek tomu, že sa pri práci nepretrhol, v očiach ostatných farmárov zastával rolu akéhosi psychológa. Mnohí si ho preto veľmi obľúbili.

Divákom však udrelo do očí jeho kamarátstvo predovšetkým s jednou osobou – Lukášom Stanislavom. To v istom bode dospelo až do takého štádia, že chlapci zaspávali vedľa seba túliac sa a držiac sa za ruky. Celá scéna vyvolala otázky ohľadom Lukášovej s*xuálnej orientácie. Špekulácie, že je gay, však poprel a dnes žije v spokojnom vzťahu – jeho vôbec prvom – so Xéniou Gregušovou.

Nechápavá Sára a urazený Mário

Dlho sa zdalo, že Lukáš s Máriom zostali dobrými priateľmi aj po skončení reality šou. To však nie je celkom pravda. Ako sa najnovšie ukázalo, krátko po Farme sa nechtový dizajnér na svojho kamaráta poriadne nahneval – až tak, že sa rozhodol preťať putá a zablokovať si ho na sociálnej sieti Instagram.

Zmätený Lukáš tomu nerozumel. Príležitosť opýtať sa, prečo sa tak stalo, dostal až pri najnovšej epizóde zo svojej YouTube relácie s názvom Hovor alebo papaj! V tej sa svojch hostí pýta poriadne intímne otázky a v prípade, že nechcú odpovedať, musia za trest skonzumovať poriadne nechutný pokrm.

“Čo ťa k tomu viedlo, že si sa na mňa tak nahneval?,” využil teda priestor na úprimnosť Lukáš, ktorý zas otvorene priznal, že ho sklamalo, že Mário ho bez dôvodu odstrihol zo svojho života a ani sa s ním neunúval porozprávať.

Ja som volal so Sárou – pozdravujem ťa, Sára – a bola téma o tom, že robíš nejaký Silvester, nejakú párty,” začal Mário a vysvetlil, že ho v podstate nahnevalo, že nebol pozvaný. Nakoniec však vysvitlo, že exfarmárka len celú vec zle pochopila, čím poplietla aj Mária a nechtiac spôsobila konflikt.

Nechtový dizajnér však priznal aj svoj podiel viny – vraj sa síce zachoval ako “debil”, no v skutočnosti len nechcel Lukáša pred finále rušiť, a tak vec riešil po svojom.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: YouTube/Lukáš Fúzo Stanislav | Foto: Instagram/lukas.stanislav, m.ari_o, sarik_adamcikova, TV Markíza