Katarína Knechtová to poriadne prepískla! Hodnotenie, ktoré si od nej vyslúžil Tomáš Křižka, šokovalo nie len divákov televíznej šou, ale aj samotných súťažiacich. Tmavovláska svoje pikantné slová neskôr oľutovala a vypadnutému spevákovi venovala krátke ospravedlnenie, tým však vojna neskončila!

 

Podľa posledných informácií zvažuje začínajúci spevák súdnu dohru, dovtedy však neváha a na svojich sociálnych sieťach zosmiešňuje jednu zo štyroch hláv, ktoré rozhodujú o osudoch mladých Superstáristov. Príspevok, v ktorom odhalil viac než dosť, venoval samotnej Katke: „Neviem spievať, takže som zlý v posteli. Môžem VARIŤ?

Ostrý vtip na jej adresu prilákal nadmerne veľkú pozornosť a zrejme práve to prinútilo svojskú porodkyňu zareagovať: „Ahoj Tomáš! To som ja. Môžeš spievať, môžeš variť a môžeš byť dobrý v posteli. Môžeš byť dobrý v čomkoľvek v čom chceš! Zostaň pozitívny🍀.“ Ani to však urazenému Čechovi nestačilo a jeho odpoveď prišla takmer okamžite:„Ahoj, Katka 🙂 Poslal som ti správu na Instagrame. Budem robiť čo milujem a NIKTO ma nemôže zastaviť! Ďakujem.🖤🤟🏻“

Zdroj/Foto: Instagram