Ak ste doteraz len s nemým úžasom žasli nad výtvormi šikovných cukrárov a kuchárov, viac už nemusíte zúfať, že vaše kuchynské diela sa na tie ich ani zďaleka neponášajú. Nasledujúce video vám ukáže triky, z ktorých všetky návštevy padnú na zadok!

Neskutočné! Len tak sa dajú nazvať cukrárske a kuchárske výtvory z nasledujúceho videa. Najlepšie na tom ale je, že od teraz sa o podobnú parádu na tanieroch môžete pokúsiť aj vy. Stačí len pozorne sledovať šikovné prsty talentovaných umelkýň s obyčajným cestom.

Pokiaľ ženy sa nad nasledujúcimi výtvormi nadchýnajú, uvažujú tiež prakticky a pýtajú sa, aké cesto im umožní vytvárať priam umelecké jedlé kreácie. V komentároch tak jedna dáma prezradila recept na dokonalú vláčnu hmotu.

Na cesto z nasledujúceho videa budete potrebovať: 300 gramov múky, 180 ml vriacej vody, štipku soli a lyžicu zmäknutého masla. Hmotu je potrebné nechať odstáť 15-20 minút. Ak by sa hotové cesto ešte príliš lepilo, pridajte opatrne múku. Ak chcete ešte jednu vychytávku, vyskúšajte namiesto obyčajnej tú ryžovú.

Naučte sa čarovať s cestom

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.