Kým bol Henrich Kuľko vyhlásený za najväčšieho krásavca tejto Farmy a získal si povesť šarmantného playboya, Nikol Fridrichová zožala za to, že s ním na statku mala pomer, iba posmech a verejnú potupu. Počas včerajšieho semifinále dokonca priznala, že po návrate zo statku schudla desať kíl a začala brať antidepresíva. Isté médiá to okamžite spojili s podrazom od Heňa a bývalej kamarátky Rebeky, na čo Nikol zareagovala oprávneným výbuchom zlosti: Takéto prekrucovanie informácií si vyprosuje!

Semifinále pre ňu znamenalo ranu zo strany tvorcov Farmy – keď totiž Nikol na vlastné oči videla, ako sa všetko postavilo v neprospech jej favorita Erika, rozklepala sa a znížil sa jej tlak natoľko, že jej musela byť pichnutá silná injekcia na upokojenie.

“Presne tu ma kriesili a celú tú disciplínu som v hľadisku nebola. Taká som bola nasratá za Erika. Kukajme, Nikola stále nie je v hľadisku! Tak toto bolo nefér. Fakt že nefér,” komentovala Nikol dianie v televízii, kde mala pustené semifinále. “Kámo, prvýkrát, čo ma ukázali – lebo som na ukľudnenie dostala tak silnú injekciu, že, ty kokos, mi tŕpla celá ruka! Celý čas.”

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Influencerka však v komentovanom prejave mnohokrát poukázala na to, že tvorcovia veľa vecí vystrihli a iné zas zbytočne zveličili – napríklad vždy zabrali celý jej príchod k hlasovacím “akváriám”, zrejme aby poukázali na to, aká je momentálne schudnutá. (Nikol taktiež vo videu niekoľkokrát naznačila, že jej bolo prikázané, čo má a čo nemá povedať.)

Práve jej postava a fakt, že sa priznala k užívaniu antidepresív, začali ďalšiu kapitolu prepierania Nikolinej osoby v médiách. Všetko to odštartoval článok samotnej televízie, ktorý včera uverejnili s nadpisom: “Heňove stretnutie s Nikol: Kvôli nemu schudla 10 kíl a je na antidepresívach!” A práve celá kauza Nikol rozohnilo natoľko, že musela reagovať.

“Opäť sa ku mne dostal skvostný článok. Ako ja si naozaj vyprosujem, aby niekto moje chudnutie, nebodaj antidepresíva, spájal s Heňom! Haló?!,” vyjadrila sa vo videu zhnusene. “VY ste boli ten dôvod, prečo som tak skončila! Ako ste ma nastrihali, ako ste ma pustili von! Čo ste mi sľúbili, čo ste zo mňa spravili – úplne rozdiel, hej?! A to verejné lynčovanie mojej osoby, TO bol dôvod, prečo sa stali tie veci, dobre? Tak aspoň neoj..ávajte v článkoch, k..oti!” 

Nikol ďalej vo videu vyjadrila názor, že televízia hodila “celú špinu” rozhodovania o tom, kto z Farmy vypadne, na exfarmárov: “Podľa mňa, keby sa takto nerozhodli, tak nedovolia, aby sme rozhodovali my.” Erik bol podľa Nikol príliš silný hráč na to, aby mu bolo dovolené ísť do finále, pretože tam by vraj naisto vyhral. “Tak to museli podchytiť,” zakončila svoj odkaz veľavravnými slovami influencerka.

Celý odkaz Nikol, ako aj jej komentovaný prenos semifinále a zábery z afterpárty si môžete pozrieť v priloženom videu:

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich | Foto: Instagram/nikki_fridrich, TV Markíza