Reality šou – a obzvlášť veľké víťazstvá v nich – robia divy. Svoje o tom vie aj Gabo Sedláček, ktorý vo finále Farmy 11 triumfálne porazil aj takých favoritov akými boli Rado Dulin, Kristi Dali či jeho farmárska „manželka“ Romana Košťálová. Dnes sa preto môže pýšiť výhrou 75.000 eur. A tiež – ako vypustil do sveta jeho kamarát Vlado Hudáček – zrejme aj novou priateľkou!

Na statku sa netajil tým, že je ešte panic a počas jednej noci, keď mal blízko k tomu, aby to zmenil, pošepkal v posteli Romane do uška, že ho vzrušuje. Dosiahol tým úplne iný efekt, než si želal – tmavovlasá farmárka sa totiž začala tak smiať, až jej takmer zabehlo. Dnes to možno aj ľutuje, pretože kým sa ona snaží dosiaľ poriadne neúspešne preraziť ako YouTuberka, Gabo je výhercom poriadneho balíku.

Gabo Sedláček Silvester

O peniazoch prezradil, že chce za ne najmä vidieť svet a možno – pričom sa zatváril mimoriadne tajnostkársky – aj niekoho prekvapiť. Mnohí si vtedy mysleli, že ide o jeho vytúženú lásku Romanu, no ako sa ukázalo, hanblivý nevinný chlapec z východu má v merku niekoho úplne iného. Tou šťastnou je zrejme neznáma slečna, ktorá sa k nemu túlila počas silvestrovskej noci. V chúlostivej situácii ich vyfotil práve farmár Vlado.

Čo myslíte – má to potenciál?

Gabo Sedláček priateľka

Zdroj: Instagram/vlado_farma11 | Foto: Instagram/gabrielsedlacek3, vlado_farma11