Mesiace strávili izolovaní od rodín, priateľov i skutočnosti a pod drobnohľadom kamier. Dnes, keď sú z tohto mikrosveta už doma, majú exfarmári možnosť obzrieť sa a priznať, čo boli skutočne oni a čo len súčasť hry o rozprávkový majetok. Dedinčan Henrich Kuľko s tým nemal najmenší problém – vraj sa od začiatku netajil tým, že je hráč a podľa toho sa aj správal!

Porazení finalisti Farmy 12 a zároveň dobrí priatelia Lukáš a Heňo sa dnes ráno stretli v Teleráne, kde moderátorom porozprávali nielen o tom, ako vnímali finále a svoju prehru so ženou, ale s odstupom času aj o svojich televíznych alter egách.

Kým Lukáša rodina a známi chválili, že sa “nezapredal” a po celý čas bol sám sebou, Heňo to má celkom inak: “70 % som bol účastník Farmy a 30 % ja. Ja som rozprával od začiatku, že som hráč, že som tam prišiel hrať o 75.000 €.”

Čo z toho, čo sme teda mohli vidieť na obrazovkách, bola jeho skutočná tvár? Vraj predovšetkým jeho láska k dievčatám. “Išiel som tam s nastavením, že budem sekať dobrotu, ale nedopadlo to dobre,” priznal na margo románikov s Nikol Fridrichovou a Rebekou Hlavatou. Vraj mu je pritom ľúto, ako to celé dopadlo.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza