Včera sa na Farme odohral mimoriadne napínavý, vyrovnaný a nečakaný duel. Nika si prekvapivo zvolila jednu z najťažších súperiek vôbec, a tak všetci s napätím očakávali, ako to dopadne. 

S voľbou okuliarnatej východniarky nepočítal azda nikto. A aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že Kristína je len vyumelkovaná kráska zo západu, dokázala, že ju netreba podceňovať.

Prehrala iba v pretláčaní drevenou kladou, v šikovnosti aj rýchlosti bola jednoznačne lepšia. Svoju súperku zničila na plnej čiare, v dueli vynikala aj oveľa väčšou súťaživosťou a ukázala, že sa jej ostatní majú prečo báť.

Po prehratom súboji Nikoletta priznala, že práve chuť odísť domov ju motivovala k tomu, aby si vybrala západniarku Kristi Dali. V kútiku duše vedela, že ju nemôže poraziť, a tak sa vzdala. Pri poslednej disciplíne “lovenia jabĺk” vypustila už úplne a bola rozhodnutá opustiť súťaž.

Pri záverečnom lúčení sa rozhodla osloviť iba dvoch ľudí, objala Ivetku a milovaného Robiňa, ktorý jej odchod nesie veľmi ťažko. Uvidíme, čo napíše do listu pre farmárov, a či prekvapí voľbou hlavy statku.

Foto/Zdroj: Instagram/ farma.markiza, tvmarkizaofficial