Keby sme pred pár týždňami tvrdili, že Gabo sa ocitne vo finálovej dvojici, zrejme by nám len málokto veril. Avšak, podľa všetkého to vyzerá tak, že svojský mladík z východu si svojou úprimnosťou získal všetkých…

Dnešný večer sa v duelantskej stodole rozhodne o tom, ktorí dvaja finalisti sa dostanú až pred brány veľkej výhry 75-tisíc eur. Semifinálový boj bude plný emócií, sľubujú to nielen upútavky, z ktorých je jasné, že sa v aréne objavia všetci vypadnutí EX farmári.

A práve tí zohrajú veľkú úlohu, rozhodnú totiž o tom, kto si zaslúži ich hlas a kto bude v súťaži pokračovať. Určite si spomínate, ako po prvom týždni Gaba Sedláčka všetci odpísali, dokonca sa dohovárali na jeho vyhadzove aj jeho vlastní východniari a pri stole pravdy ho nepekne strápnili a naložili mu asi ako nikomu.

23-ročný mladík si ale nakoniec získal takmer všetky hlasy, okrem verných – Vlada a Rasťa, ho podržali aj ostatní, od ktorých by to len málokto čakal, napríklad taký Mário, s ktorým bojoval o Romanu. Myslia si totiž, že ako jediní bol počas celých 3 mesiacov stále úprimný a na nič sa nehral.

TOTO nikto nečakal…

Foto: voyo.markiza.sk | Zdroj: markiza.sk, manmagazin.sk