Jedna z divácky najsympatickejších neviest projektu Svadba na prvý pohľad Veronika Fabiánová, má za sebou ďalší zákrok. Netají sa tým, že je so sebou spokojná, ale ak je čokoľvek, čo sa dá malými, neinvazívnymi ošetreniami opraviť, je to v poriadku 🙂

,,Myslím si, že ak nie sme úplne stotožnené a spokojné s niečím na svojom tele alebo tvári, tak drobné vylepšenia do určitej miery sú úplne v poriadku,” vysvetľuje svoje rozhodnutie fitness trénerka.

,,Ja som odjakživa trpela nedostatkom sebavedomia a jednou z vecí, ktorá ma trápila, boli moje kruhy pod očami, ktoré sa časom prehĺbili, čo bolo pravdepodobne spôsobené aj dehydratáciou pokožky počas športu, ktorý je súčasťou môjho života od útleho detstva. No a v mojom prípade bolo jedno, či som bola vyspatá do ružová, alebo nie, vždy som vyzerala byť unavená.” Nevesta si pod oči nechala aplikovať kyselinu hyalurónovú, chcela sa tak zbaviť kruhov pod očami, ktoré jej odjakživa prekážali.

,,Tento zákrok by mal pozostávať z dvoch sedení, ale ja už po pár hodinách pozorujem, že môj výraz nepôsobí tak unavene, ako na poslednej fotke pred zákrokom,” popisuje na Instagrame.

Foto/Zdroj: Instagram/ ver_fab