Palička do nosa je verným spoločníkom Slovákov už od konca minulého roka, keď premiér Igor Matovič vykričal do sveta svoj “sen o troch testovaniach”. Tých je zrazu omnoho viac, než vôbec sám očakával, hoci sa už skrývajú pod menom “skríning”.

Ťažké to majú predovšetkým ľudia z čiernych okresov, ktorí sa (okrem “výletu” na najnutnejšie nákupy) bez čerstvého negatívneho testu už ani nepohnú. Takže napriek tomu, že si víkend zrejme vedia predstaviť aj lepšie, než trávením ho v rade pri často mínusových vonkajších teplotách len preto, aby si následne nechali mechanicky podráždiť sliznicu, v duchu túžby po akej-takej slobode sa ísť otestovať jednoducho musia.

Ľudia sú už skrátka unavení. Tieto pravidlá, rovnako ako celá pandémia, už trvajú pridlho a zdá sa, akoby neprinášali vôbec žiadne pokroky. Z médií napriek všetkej snahe a disciplíne počúvame len zlé správy, nehovoriac o tom, že náladu nám nezlepšujú ani premiérove pokusy o vtip v statusoch.

Základná škola s materskou školou SUT Veľké Rovné (okres Bytča) sa preto rozhodla vylepšiť ľuďom náladu po svojom. Zostavila geniálnu pozvánku na testovanie, ktorá vám napriek tomu, čo ohlasuje, určite vyčarí úsmev na tvári.

Čo poviete, prišli by ste k nim na 6. výterové slávnosti? Welcome dezinfekčný drink na ruky a 2 kusy tombolových lístkov zdarma! 🙂

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Facebook/ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné | Foto: Facebook/Finančná správa, Mesto Galanta, ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné