Mnohí z nás isto poznajú kulinársku reláciu Bez servítky, ktorá má i český ekvivalent – Prostřeno!. Práve v tejto šou sa účinkujúci Jarda pyšne pochválil svojim primitívnym svetonázorom. Okrem homosexuálov si to odniesli aj Slováci!

 

Ak sa reláciám o varení vyhýbate, robíte dobre. Pri sledovaní tohto dielo Prostřeno! by ste totiž museli urýchlene vytočiť 112 a zrážať si tlak. Jarda, povolaním drevorubač, je veľký homofób a prvá vlna znechutenia bola nasmerovaná práve na súťažiaceho, ktorý je gay. 

„Sedel som vedľa teplého. Pre mňa to bol veľký šok. Ešte som nikdy nebol tak blízko s takýmto človekom. Nikdy som takého človeka nepoznal a nikdy by som si k sebe takých ľudí ani nepustil.“

jarda prostřeno

Jarda si evidentne nespočítal 5 a 5 keď neodhadol, že takéto slová sa do kamery nevypúšťajú – jedine, že sa chcete v televízií ukázať ako zaostalý a nerešpektujúci idiot. 

Snaha upútať na seba pozornosť svojimi “bystrými” názormi sa pri homosexuáloch ani zďaleko nezastavila. Druhá “pani na holenie” bola súťažiaca zo Slovenska, ktorú Jarda nechutne dehonestoval. Keby len ju, ale celý národ! 

„Z hostiteľky Moniky som mal zlý dojem. Je zo Slovenska. Majú tam inú kultúru, iné jedlo. Sú utáraní, nič nerobia, oj*bávajú prácu. Sú pomalí ako Ukrajinci.“

Jarda asi zabudol, že kedysi sme boli jeden štát, čiže o veľkej kultúrnej diverzite sa hovoriť nedá. Nuž, národné stereotypy zaúradovali a Čech si neudržal pusu na uzde, jedno je ale isté – nie jeden Slovák si pri pozeraní tohto dielu Prostřeno! brúsil mačety.

Zdroj: topky | Foto: Instagram, Youtube