Matka Martinky Kušnírovej, ktorú brutálne zavraždili spolu s jej snúbencom Jánom Kuciakom, bojuje za to, aby bola ich vražda objektívne vyšetrená a aby boli skutoční vrahovia potrestaní. Neraz sa už ale stretla s negatívnymi reakciami na to, čo robí!

 

Pani Zlatica chodí na cintorín k hrobu svojej dcéry každý deň a rozpráva sa s ňou: “Tam si poplačem, porozprávam jej niečo, čo príde. Často opakujem, že som im jasne vravela, aby si na seba dávali pozor a nepočúvali ma. A teraz musia ležať v hrobe obaja.” Tvrdí, že vždy keď sa pozrie na hodiny, ktoré jej daroval budúci zať Ján, vidí na nich čas 20:05, ktorý je podľa nej pravým časom vraždy. Dcére vraj volala 21. februára o štvrť na deväť, no tá jej už nedvíhala. Polícia zistila deň vraždy až teraz, no ona to vedela hneď.

Ťažko uveriť tomu, že k matke, ktorej brutálne zavraždili dcéru, môže byť niekto tak krutý, ako niektorí ľudia, ktorí jej nadávajú či sa jej vyhrážajú. A to nielen prostredníctvom sociálnych sietí, ale nepríjemnú korešpondenciu dostáva dokonca i poštou domov. Kontaktovala ju vraj jedna pani, ktorá jej povedala, že sa jej zjavil Martinin anjel a odkazuje jej, aby sa už nevyjadrovala v médiách. Pani Zlatica sa však nehodlá vzdať a tvrdí: “Keď si takéto typy myslia, že ma odradia, sú na omyle. Vždy si pomyslím, ako by na mojom mieste reagovali Martinka a Janko. Bojovali by rovnako!”

Zdroj/foto: pluska.sk, cas.sk, facebook, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.