Zábavná šou, z ktorej sa pominula všetka zábava? Nevhodný program na Veľkonočnú nedeľu? Odkedy začala ďalšia, v poradí už 6. séria šou Tvoja tvár znie povedome, diváci na nej nenechávajú nitku suchú.

Príčinou ich nevôle nie je len šou ako taká, ale aj niektorí jej účastníci (kontroverzné reakcie “schystáva” predovšetkým komička Evelyn), ba najnovšie aj porotcovia. Hnev ľudí si po nedeľnej epizóde, ktorú vyhrala Zuzana Belohorcová ako Britney Spears, vyslúžil najmä Mário “Kuly” Kollár.

Nie je to prvý raz, čo si diváci všimli, že frontman skupiny Desmod ohodnotil výkony trošku zvláštnym spôsobom. Fakt, že favoritovi Martinovi Klinčúchovi, ktorý ako The Weeknd predviedol fantastické číslo, dal len jediný bod, však priam udieral do očí. Najvyššiu osmičku od neho pritom získala práve sporo odetá Belohorcová.

Akože Kuly by už mohol skľudniť hormón a nehodnotiť podľa toho, kto sa viac vyzlečie. Načo je tam taký porotca, ktorý keď pred ním tanečnice zavrtia zadkami, tak ani nevie, kto ako spieval?,” pýta sa istá Slovenka, podľa ktorej sa porotca čím ďalej tým viac strápňuje pred celým národom.

“Keď sa to má hodnotiť takto, že kto viac roztiahne nohy, tak je to úbohé,” dal žene za pravdu ďalší divák. Celkovo v komentároch prevládal názor, že hodnotenie je neobjektívne a predovšetkým Kuly by si mal rozmyslieť, čo o ňom takéto bodovanie na základe vzhľadu vypovedá.

Čo myslíte, je to pravda alebo je skôr náhoda, že tak často vyhrávajú – ako sa hovorí v komentároch – “sporo odeté žienky”?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Tvoja tvár znie povedome