Relácia Svadba na prvý pohľad vznietila medzi divákmi také divoké a búrlivé reakcie, že zrejme ani samotná televízia nečakala, čo týmto programom spôsobí. Prvým párom, ktorý sa postavil pred pomyselný oltár bola veterinárka Gabika a IT technik Stano. 

35-ročný Stano si toho prežil už dosť. Strata milovanej maminy, nevydarené vzťahy a dokonca aj dopravná nehoda, z ktorej sotva vyšiel živý. Pred pár mesiacmi takmer skončil na vozíku, doteraz však o tom nikomu nehovoril.

Všetko sa zomlelo tak rýchlo. Na sviatok všetkých detí sa mu na motorke premietol pred očami celý život. “Oproti išlo auto, ktoré bez smerovky odbočilo na čerpaciu stanicu a zrazilo ma. Vodič auta nemal vodičské oprávnenie. Bol som v bezvedomí,“ opísal pre čas.sk nepríjemný zážitok novopečený ženáč Stano. Nakoniec skončil “len” so zlomeným pravým členkom a kľúčnou kosťou na pravom ramene.

„Po nehode som bol mesiac na vozíku, pre zranenú kľúčnu kosť som nemohol používať ani barly. Doteraz mám v členku dve skrutky a s nohou mám stále problém. Síce chodím, ale pre tie skrutky neviem hýbať nohou tak ako predtým,“ vysvetľuje neľahké životné okamihy.

Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial | Zdroj: cas.sk