Speváčka a herečka Nela Pocisková je jednoznačne jednou s obľúbených tvárí nášho šoubiznisu. Nela už stvárnila mnoho postáv v úspešných slovenských seriáloch, až na jeden. Prečo odmietla hrať v Oteckoch?

Nela Pocisková sa neraz stretla s otázkou, prečo nehrá v Oteckoch spolu so svojim manželom Filipom Tůmom, ktorý je hlavnou postavou. Mnohí za tým videli obavy z ponorkovej choroby, no Nela sa rozhodla dať veci na pravú mieru.

„Dostala som ponuku niekoľkokrát, bohužiaľ, mala som najprv malého synčeka, následne som bola opäť tehotná a  mala som maličkú dcérku a keď povyrástla, už boli Oteckovia taký fenomén, že by som tam bola zbytočne,” odpovedala na zvedavé otázky svojich fanúšikov na sociálnej sieti.

Nela momentálne hviezdi v novom jojkárskom seriáli Nemocnica, kde stvárňuje internistku Rebeku.

Zdroj: pluska.sk Foto: IG/oteckovia.markiza, pociskova.nela