Len pred pár dňami sa vyjadrila, že je so svojím životom spokojná a deti zatiaľ vôbec neplánuje. A dnes? Fanúšikovia si prezerajú zmenené fotografie Nely Slovákovej a gratulujú jej k tehotenstvu!

„Ste tehotná!,“ usúdila istá Češka pri jednej z posledných influencerkiných fotografií, na ktorej má brucho vskutku trochu vypuklé. Druhá strana mince však je, že pri takejto póze v polosede, pri ktorej sa brušné svaly prirodzene napnú, je stopercentne ploché brucho prakticky vylúčené. (Spomínaný záber nájdete >>>TU<<<.)

Nela Slováková na komentár odpovedala so sarkazmom jej vlastným: „Áno. Ale nikomu to nehovorte.“ Určite tým sklamala mnohých fanúšikov, ktorí dúfali, že sa budú môcť tešiť z ďalšieho Instagramového VIP dieťaťa.

Fámy, že víťazka Hotela Paradise a slovenský hokejista Lukáš Kozák spolu čakajú prvého potomka, však nezačali spomínanou fotografiou. V skutočnosti kolujú svetom sociálnych sietí už pár dní. Prvotným impulzom k nim boli Slovákovej do očí bijúco zväčšené prsia. K otázke, či opäť podstúpila ich úpravu, sa však doteraz nevyjadrila, dá sa teda čakať, že gratulácie k tehotenstvu bude dostávať ešte prinajmenšom niekoľko dní.

Nelinu FOTO s vypuklým bruškom nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Bulvár zvozil Slovákovú pre jej záhadné PRSIA: Jedovaté slová na seba nenechali čakať!

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova