Čo fotka, to kontroverzia. Dovolenku v Mexiku si bude víťazka Hotela Paradise rozhodne pamätať do konca života, a to nielen vďaka nádherným plážam a skvelým drinkom. Najskôr sa Nela Slováková sama sebe postarala o medzinárodnú blamáž, následne rozpútala vlnu vášní takmer nahou fotografiou na verejnosti a napokon ešte aj podráždila ľudí vďaka záberu v “obrej plienke”, na ktorej kŕmila čajky.

Aj jej najnovšia fotka sa však medzi jej odporcami teší veľkému úspechu. Môže sa to jediný detail – ide konkrétne o Nelinu neprirodzene dlhú nohu, ktorej estetickosť však na plnej čiare zradilo gigantické chodidlo.

“Čo to máš s tou zadnou nohou? Nejaké extra dlhé chodidlo… Nič sa nemá preháňať s tým fotošopom,” odporučila jej istá Češka. Jej, ako aj mnohým ďalším, Slováková ako odpoveď prekopírovala ľahko urážlivý text, v ktorom vysvetľuje, že ide o chybu uhlu fotoaparátu.

Drobnú “chybičku krásy” si však fanúšikovia a zástancovia kontroverznej hviezdičky vyložili ako pozitívum a Slovákovej napísali množstvo pochvalných komentárov. Výnimku netvorí ani Andrea Verešová, ktorá z Dubaja kamarátke zložila kompliment: “Wow, kočka! Nohy až do neba!” Tu sa však už Slováková neobťažovala s vysvetľovaním, ako to v skutočnosti s jej “nohami do neba” vlastne je.

Spomínanú fotografiu s predĺženou nohou nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

KLAME? Verešová sa vraj na LUXUS a bohatstvo iba hrá: V skutočnosti…

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova