Keď sa koncom januára Nela Slováková na Instagrame pochválila, že sa jej podarilo zohnať “originál látku” značky Louis Vuitton, z ktorej si ušila nohavice (pričom “pár kusov” má aj na predaj), mnohí neverili vlastným očiam. Komentárov o tom, že ide o do očí bijúce klamstvo, sa nezdržala nielen verejnosť, ale aj niekoľko známych osobností vrátane Slovenky Silvie Kucherenko.

Nela sa krátko nato v duchu hesla “najlepšia obrana je útok” rozhodla k veci vyjadriť prostredníctvom dlhého monológu. Trvala na tom, že látka je pravá, no tam jej argumenty začínali aj končili. Následne pourážala všetkých ľudí, ktorí s ňou nesúhlasili a šla si podľa svojich slov pripiť na hejterov šampanským.

Nela Slováková v sporných nohaviciach. Veľkú kontroverziu však vyvolala aj ružová kabelka. 

Slováková, ktorá má vždy na všetko odpoveď, však o pár dní z ničoho nič stíchla a fotografie v nohaviciach Louis Vuitton nenápadne vymazala zo svojho profilu. Vec totiž začali skúmať českí zástupcovia módnej značky.

“O príspevku tejto influencerky vieme. Louis Vuitton látky nevyrába a riešenie celej záležitosti sme posunuli centrále Louis Vuitton v Paríži,” vyjadrila sa pre Expres.cz manažérka značky pre Česko Martina Lowe.

Zdá sa teda, že influencerka, ktorá momentálne o celej záležitosti zaryto mlčí, bude musieť trvať na svojej nevine aj pred vyššími orgánmi, než je “ľudový tribunál” na Instagrame.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Nela Slováková v “obrej plienke”: Čo robí, je v niektorých krajinách zakázané!

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/nelaslovakova