Nela Slováková

Krásna Nela Slováková, ktorá sa môže popýšiť perfektným telom, nemá s jeho odhaľovaním žiadny problém. Koniec koncov, sama je najlepšou reklamou na vlastnú módnu značku Neonky, na ktorú je právom hrdá. Prekrásne plavky z jej dielne nám pritom pripomínajú, že hoci sa to pri pohľade z okna nemusí zdať, leto už nie je tak ďaleko…

Piesok, slaná voda, kokteil v ruke… Kto by sa netešil? K dokonalej sezóne, pravdaže, patria dokonalé plavky. Jedny zo svojich obľúbených predviedla Nela osobne.

„V týchto mesiacoch sme konečne zamakali na vašich prosbách o toľko vyžadované trojuholníčky, ktoré sú odteraz dostupné vo všetkých farbách. Veľkostne vyrábame len do veľkosti E/F. Ja nosím C/D,“ prezradila podnikateľka intímny detail pri fotografii, na ktorej ukázala červené plavky s motívom Mickey Mouse.

Nela Slováková
Nela do značky Neonky vložila srdce.

„Teraz späť k novej nádhernej, super roztomilej látke! Rovnako tak ako sú výnimočné Neonky, ktoré som ručne v Československu začala vyrábať prvá ja, tak je výnimočná aj táto látka! Mickey látka je ručne prekreslená z papieru do počítača, z ktorého sa následne obrázok preniesol na tlač na plavkovinu. Látka teda nie je nikde kúpená, vyrobili sme ju my spoločnými silami pre dielňu Neonky a pre vás, takže podobný vzor nikde nezoženiete. Mám strašnú radosť!,“ podelila sa o milé novinky Nela, ktorá sa už teraz pripravuje na letnú sezónu. Koniec koncov, volaniu mora sa odoláva len ťažko.

Fotografiu v plavkách si môžete pozrieť
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/nelaslovakova | Foto: Instagram/nelaslovakova