Mexický Tulum, kde sa momentálne česká influencerka Nela Slováková nachádza, nedávno zažil extra horúcu noc. Blondínka si totiž vyšla von v červených šatách, ktoré prudko eliminovali možnosti očného kontaktu.

Slováková k svojmu viac než odvážnemu outfitu, v ktorom by sa len sotva mohla prehnúť či v ňom skákať, vyjadrila len veľmi stručne: „Vyzerá to, že včera večer som sa cítila asi s*xy.“ 

Najmä od čias neslávne známej rúškovej kauzy, ktorú nasledovalo pár menších škandálov (vrátane predaja nohavíc z „originál“ Louis Vuitton látky) má influencerka snáď rovnako veľa hejterov ako fanúšikov. Tí sa prejavili aj pod záberom v červených šatách.

„Pár tisíc na botox, peroxid a nejaký ten filter,“ napísal jej jeden z nich a ďalší sa pridávali: „Taká umelá príšera!“ Iným ľuďom zas neušlo, že preslávené Slovákovej prsia vyzerajú trochu inak ako kedysi.

Len pred pár mesiacmi totiž Instagram riešil jej „nepodarenú plastiku“, ktorej dôsledky bolo dobre vidieť najmä na istom zábere z bazéna. Influencerka sa vtedy obhajovala, že jej prsia sú presne také, ako sa jej páčia a ako ich chce. Je tak dosť možné, že medzitým nepodstúpila ďalšiu operáciu, no vzhľad pŕs len jemne zmenil filter či Photoshop.

FOTO v červených šatách si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Je to naozaj ONA? Nela Slováková sa chváli krásnou FOTO: Má to však háčik!

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova