Fotografie Nely Slovákovej z jednotlivých dovoleniek už začínajú byť pomerne jednotvárne. Na mnohých z nich je buď v bazéne alebo pri západe slnka a v plavkách vlastnej produkcie alebo úplne nahá a decentne otočená k objektívu vypracovaným zadkom. Obvykle však influencerka dostáva o niečo pozitívnejšie reakcie, než “schytala” pri poslednom publikovanom zábere…

Nechcelo sa jej prijímať negativitu, a tak sa po vzore viacerých Instagramových hviezd rozhodla, že komentovať “dovolí” len tým ľuďom, ktorí ju zároveň aj sledujú. Tentokrát jej však tento krok nepomohol – ľahké “hejty” a logické postrehy, ktoré jej však práve neboli po vôli, dostávala aj od svojich fanúšikov.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

“Ach, tie výhľady na západy slnka!,” rozjasnila sa Slováková pri fotke, ktorej dominuje jej nahé telo a až za ním vidíme farebnú maledivskú oblohu. Komentáre sa v tej chvíli začali len tak hrnúť a napriek tomu, že je Nela na dovolenke, rozhodla sa na všetky (okrem tých “tradičných” pochvalných) osobitne odpovedať. Namiesto sledovania západu slnka tak zrejme napokon skončila pri namosúrenom sledovaní obrazovky telefónu.

Spomínanú FOTO si môžete pozrieť TU! 

Komentáre a odpovede k nim si môžete pozrieť v obrázku pod článkom:

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova