Podobne ako mnohé ďalšie české a slovenské celebrity, aj Nela Slováková sa rozhodla utiecť pred pandémiou do exotiky. Ako destináciu si vybrala slnečné Mexiko, kde jej spoločnosť robí jej brat s mamou.

Práve po tej, zdá sa, víťazka Hotela Paradise zdedila nielen črty tváre, ale aj tip-top postavičku, na ktorej si dáva mimoriadne záležať. I tak však mnohí fanúšikovia nemohli uveriť vlastným očiam, keď Slováková zverejnila spoločnú fotku s mamou, na ktorej sú obe oblečené v rovnakých dvojdielnych plavkách.

Mnohí ľudia chválili pani Slovákovú za vypracované brušku a nohy. Čo však neušlo ich pozornosti, bol predovšetkým fakt, že vrchný diel oranžových plaviek dievčatám nič nedrží. Samozrejme, okrem samotného obsahu dekoltu.

Istá pani sa nezdržala a uverejnila komentár s názorom celkom bez obalu: Silikóny to možno drží. Normálne by v tom staršia ženská mala prsia na kolenách. Veď čo by tie prsia asi držalo, keď to nemá žiadne ramienka…“ 

Komentár, samozrejme, rozpútal obrovskú vlnu vášní, vďaka ktorým bola dobrá atmosféra obrázku preč. Nela Slováková však ošemetnú tému znášala pomerne dobre a namiesto toho, aby útočila, sa rozhodla diplomaticky skonštatovať, že niekomu takýto strih plaviek sadne a niekomu zas nie.

Na druhej strane, keďže ide o plavky jej vlastnej výroby, však prezradila aj pikošku – najstaršia zákazníčka, ktorá si ich od nej kupuje, má 80 rokov! „A že to babičke zakaždým neskutočne sekne!,“ vyjadrila sa s obdivom Slováková.

Spomínanú FOTO v plavkách nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova