Napriek potenciálne obrovským problémom, ktoré si Nela Slováková od začiatku pobytu v Mexiku svojou neopatrnosťou spôsobila, si blondínka snaží plnými dúškami užívať slnko, more a neopakovateľnú dovolenkovú atmosféru.

Hoci do zahraničia tentokrát vyrazila s malým bratom a mamou, nebráni jej to fotiť aj presne ten typ záberov, ktoré najviac živia jej Instagram – polonahé či nahé decentné akty s morom ako pozadím. Okrem nich sa však snaží aj o iné zaujímavé fotografie. Jedna z posledných sa však javí dosť kontroverzne.

Plavky od Číňanov? Nikdy!

“Prvé, čo mi napadlo, že plavky vyzerajú ako obria ružová plienka. Asi vymletý mozog matky,” priznala pod spomínaným záberom, kde Nela v ružových plavkách kŕmi čajky, fanynka, ktorá sa vzápätí za svoje tvrdenie aj ospravedlnila. Väčšine ďalších sa plavky, naopak, mimoriadne pozdávali. Podľa tvrdenia iných však bolo pôvodne pod fotkou omnoho viac komentárov, no Slováková tie nevyhovujúce už tradične premazala.

Ako predajkyňa plaviek sa Nela na svojich obrázkoch často prezentuje svojimi výrobkami a nadšene odpovedá na zvedavé otázky, odkiaľ plážové oblečenie má. Tentokrát ale údajne okrem iných vymazala aj všetky komentáre, ktoré sa jej na to pýtali.

Mnohé by mohla vysvetliť nasledujúca slovná potýčka so slečnou, ktorá Slovákovej poďakovala za tip na plavky a poslala jej obrázok, že rovnaké našla na čínskom AliExpresse. Ten víťazka Hotela Paradise neustále zatracuje ako lacný obchod s nekvalitným tovarom, kde by ona nikdy nenakupovala. (Konverzáciu zverejnenú stránkou Vipbulvár nájdete v priloženom obrázku.)

Nela Slováková a ekologické cítenie

Že je Nela pre dokonalú fotografiu ochotná zájsť poriadne ďaleko, jej fanúšikovia už dávno vedia. Často sa fotí v krkolomných pózach, na pomerne ťažko dostupných miestach či za pomoci mnohých a mnohých pokusov. Ktovie, ako dlho trvalo zachytiť pekný záber, na ktorom sa Slováková s otvorenými ústami usmieva od ucha k uchu, pričom nad ňou lieta kŕdeľ hladných čajok?

Morské vtáky, samozrejme, láka na pochúťku, ktorú má v ruke. Kým v Mexiku môže niečo takéto robiť beztrestne, v iných štátoch, napríklad Belgicku, by za podobné počínanie dostala poriadne mastnú pokutu.

Nielen tam už totiž prišli na to, že kŕmenie čajok ľuďmi máva otrasné následky – vtáky sa rýchlo premnožia, zlenivejú, prestanú sa zaujímať o svoju prirodzenú potravu a k ľuďom s jedlom sa následne správajú mimoriadne agresívne. Takto “vychované” sa do pár rokov stávajú neriešiteľným problémom s ďalšími smutnými následkami pre celý ekosystém.

Spomínanú FOTO Nely kŕmiacej čajky si môžete pozrieť >>>TU<<<! 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/nelaslovakova | Foto: Instagram/nelaslovakova, vipbulvar