Je známe, že česká Instagramová hviezdička Nela Slováková nemá kritiku svojej osoby veľmi v láske. Neraz sa stáva, že ak sa na jej účte objavia negatívne komentáre (ktorým sa snaží vyhýbať najrôznejšími spôsobmi), sama si dá námahu na každý z nich odpovedať. Tentokrát však zašla ešte omnoho ďalej. Na svojej sociálnej sieti ponížila známe české médium spolu so všetkými jeho redaktorkami!

Nedávne video, ktoré vypustila do sveta Nela Slováková (a ktoré podpísala slovami “dno českého bulváru), sa nenieslo vo veľmi pozitívnom duchu. Práve naopak – víťazka Hotela Paradise vytkla magazínu aj to, čo nemusela byť pravda.

“Je neuveriteľne smiešne, že dajú akože pozitívny článok o mne a spol., všetkým tam dajú krásne fotky, ako si všetci užívame na Maledivách – mne teda jednu peknú – a potom mi tam j*bnú totálne otrasný printscreen, kde som po wakeboarde a leziem z vody,” rozčúlila sa Slováková, ktorá vo výbere zverejnenej fotografie vidí zámer. Stojí však za zmienku, že krátke video navyše vylepšené filtrom zverejnila ona sama a médium ho len prebralo z jej profilu na sociálnej sieti.

Toto však podľa jej slov Slovákovej až tak neprekáža. “Ale čo mi fakt vadí, alebo čomu vôbec nerozumiem, je, že tak lifestylový server ani nevie, keď píšu také úžasné, lifestylové a hlavne pravdivé články, že manželka Milana Baroša sa volá Tereza,” vytkla magazínu, ktorý sa v článku pomýlil a spomínanú ženu nazval Monikou, pobúrená Slováková.

Influencerka vzápätí navrhla, aby celé médium rovno skončilo alebo prinajmenšom vyhodilo všetky redaktorky, ktoré tam pracujú. Jednu konkrétnu z nich, s ktorou sa už v minulosti dostala do sporu, dokonca vysmiala za to, že pije “krabicové víno”.

Celý konflikt a nenávisť Slovákovej voči známemu magazínu má však hlbšie korene, ako len pomýlené meno manželky českého futbalistu a nelichotivý printscreen. Dané médium totiž rozvírilo hladinu Slovákovej “rúškovej kauzy” zo začiatku roka, keď nechalo jej produkty otestovať a vyhlásilo, že nemajú takú efektivitu, akú im influencerka prisudzuje.

Tá však trvá na tom, že magazín schválne vybral nevhodný spôsob testovania, aby tak očiernil jej meno. Od redaktorov už niekoľkokrát žiadala ospravedlnenie, ktoré však podľa jej slov nikdy neprišlo. Vojna medzi ňou a médiami tak zjavne ešte stále neskončila.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku
>>> TU <<<! 

Zdroj: Instagram/nelaslovakova | Foto: Extra.cz, Instagram/nelaslovakova