Nela Slováková sa po účasti a výhre v reality show Hotel Paradise, stala jednou z najpopulárnejších českých influenceriek. Svoju krátkodobú slávu premenila v dobre zarábajúci marketingový nástroj a aj niekoľko rokov po skončení relácie na ňu fanúšikovia stále nezabudli. 

30-ročná blondínka si okrem iných aktivít rozbehla najmä fungujúci biznis s plavkami, prihliadnuc na jej dokonalé telo to ani nie je také prekvapivé. Navyše, už dlhší čas randí so slovenským hokejovým obrancom Lukášom Kozákom a zdá sa, že im to spolu parádne klape.

Nela je práve z tých reality hviezdičiek, ktoré zo svojich piatich minút slávy dokázali vyťažiť maximum a aj napriek tomu, že sa objavila len v Hoteli Paradise, nepotrebuje žiadne ďalšie televízne projekty. Ako jedna z mála totiž nerozflákala celú výhru, ale patrične ju investovala.

Najnovšie si s Lukášom odskočila na známy brniansky ples Zářivá noc, kde všetkých ohúrila netradičnou “róbou”. Nepôsobila vulgárne ani odhalene, blondína zvolila prepracovaný nohavicový overal v čiernej farbe, punc plesových šiat vyzdvihla trblietkami a tylovým prehozom z jednej strany. WAU!

Čo na ňu hovoríte?

Foto/Zdroj: Instagram/ nelaslovakova