Fotografie Andrey Verešovej – obvykle v minimalistickom oblečení, plavkách alebo dokonca aj bez nich – vzbudzujú v ľuďoch rôzne emócie, no len málokto by si na ich základe trúfol povedať, že by mala na svojom tele „popracovať“. Práve naopak – modelka je často považovaná za ženu s ukážkovou postavou.

Ako však jej dokonalé krivky vyzerajú v skutočnosti? Na rozdiel od napríklad Zuzany Plačkovej, ktorá sa netají používaním najrôznejších filtrov na svojich fotografiách, sa Verešová vždy snažila vzbudiť dojem, že krása zachytená na jej záberoch je 100 % originál bez pomoci technológií. Že to nie je tak celkom pravda, dokazuje najnovší incident, ktorý sa odohral vo virtuálnom priestore jej Instagramu.

Predmetom dohadov sa stala fotografia zo Seychelských ostrovov, kde sa Verešová momentálne nachádza. Na zábere pózuje v štýle Lary Croft, pričom ešte aj popis k nej sa týka jej postavy: „Padla tu sťažnosť na moje lýtka. Tak som sa rozhodla na nich začať pracovať, aby som ich poriadne napumpovala,“ napísala s tým, že sa práve chystá na namáhavý výstup. Že však na svojich lýtkach mieni popracovať aj vo Photoshope, už nespomenula.

Pravdu odhalil profesionálny retušér Libor Lachy, ktorý na internete vystupuje pod prezývkou Lachtan (po slovensky „tuleň“). Práve ten poukázal na to, že spomínané modelkine lýtka sú neprirodzené a dokonca užšie, než paže. Retušér vraj nechápe, prečo má niekto s tak pekným telom potrebu do svojich fotiek umelo zasahovať. Po jeho komentároch záber s do očí bijúco zúženými lýtkami z Instagramu Verešovej zmizol (nájsť ho však stále môžete >>>TU<<<).

Fotografia, ktorá je neupravená (prípadne upravená, ale správne). Táto jediná zo série podobných fotiek na Verešovej Instagrame zostala.

Podľa média Extra.cz, ktoré zachytilo fotografiu aj komentáre, sa na modelku v tej chvíli zosypala vlna kritiky. Ľudia nielenže dávali za pravdu retušérovi, no taktiež poukázali na fakt, že Verešová nezverejňuje nič iné, len provokačné zábery svojho odhaleného tela. (Súhlasili by s nimi aj odborníci na sociálne siete, ktorí často označujú Verešovej Instagram plný plážových fotiek a reklám za dokonalý príklad, ako sa na Instagrame NEprezentovať.)

Keď médiá oslovili Lachyho s otázkou na jeho kritiku, vysvetlil, že si o Verešovej postave nemyslí nič zlé: „Skôr len padla poznámka na adresu smiešnej úpravy nôh pri fotke z rána. Jedna nôžka bola tenšia než ruka a mala zvláštne hrboly.“ 

Na toto vysvetlenie zareagovala aj podráždená Verešová. „Ako je vidno, ste pozorné stvorenie. Je zrejmé, že vaše ‚lachtanie‘ krivky sú za každých okolností dokonalé,“ nechala odkázať všímavému retušérovi.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Fero opäť sparodoval Verešovú: Spoznáte hviezdu, ktorej TO otrieskal o hlavu?

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial