Určite si spomínate na extrémistické video, za ktoré bola Slovenka takmer ihneď obvinená. Sheila sa vracia, tentokrát ale s oveľa tvrdším posolstvom, našinci sa pri zhliadnutí nasledujúceho odkazu len chytajú za hlavu. 

Od poburujúceho skutku prešli skoro tri roky a súd mal rozhodovať o návrhu na obmedzenie jej spôsobilosti na právne úkony. Psychiater totiž vydal posudok, v ktorom sa píše, že Ružomberčanka trpí duševnou poruchou a pre svoje okolie je nebezpečná.

„Ona je už desať mesiacov v psychiatrickej liečebni v Sučanoch a návrh na to, aby bola zbavená svojprávnosti, dala jej vlastná matka Oľga,“ povedal pre Nový Čas otec snúbenca Sheily Milan.

Inak, ako to, že jej mentálne zdravie nie je v poriadku, si to ani nevieme vysvetliť. V najnovšom videu pobúrila Slovákov odkazom pre prezidentku Zuzanu Čaputovú. ,,Chcem, aby si vedela, Čaputka, že prišiel čas, ktorý sa blíži. A zapamätaj si môj ksicht, pretože ho určite stretneš a keď ho stretneš, tak to bude taká sekundovka, že betón ti dá druhú. Ja sa tvojej ochranky nebojím. Ja som pripravená na teba zaútočiť,” hovorí vo videu Sheila.

VIDEO si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/ustavna povinnost |Foto: YouTube /ustavna povinnost, FB/Zuzana Čaputová | Video: Streamable.com