Druhá epizóda kontroverznej show Svadba na prvý pohľad priniesla ešte búrlivejšie diskusie ako tá úvodná. Aj keď sa najprv javil párik Júlia a Ľubo ako dokonalý, zrejme to tak vyzeralo iba na oko. 

Reality show, v ktorej si nezadaní Slováci hľadajú druhú polovičku na základe genetických testov a výsledkov psychologických analýz, má poriadny úspech. Minimálne teda vzbudila vášnivé diskusie o tom, či obrad, po ktorom sa z neznámych ľudí stanú manželia, je aj skutočne pravý a či sa naozaj “snúbenci” nikdy predtým nevideli.

Najviac kritiky si ale vyslúžila nevesta Julka. 24-ročná obdarená blondína bola síce Ľubovi sympatická a nejaké tie iskry tam preskočili, ale… Je zrejmé, že sa do celého manželstva vžila až príliš, zo záberov z nasledujúcej časti sa samotný novomanžel vyjadril, že aj na neho je to celé príliš hŕ a potrebuje svoj priestor.

Navyše, fanúšikov iritoval jej hlasný smiech. Pred obradom, počas obradu, po obrade, na oslave, po oslave, pri polievke, pri bozkávaní, pri tancovaní – Júlia sa skrátka smiala stále. Niektorí to pripisujú stresu, iní si zas myslia, že je len poblázená a trápna pubertiačka, ktorá sa chcela iba zviditeľniť.

“Musela som to dať preč. Ten jej smiech sa nedal počúvať,” píše diváčka Jana. “Jedným slovom – šibnutá,” pridáva sa ďalšia. “Bola preafektovaná a trápna,” myslia si aj ostatní. Čo na Julkine správanie hovoríte vy?

Aký je váš názor?

Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial, TV Markíza | Zdroj: Facebook