peter tana farma

Ostatný duel na televíznej Farme sledovali diváci priam so zatajeným dychom. Výhercom sa stal Peter Harezník (38) z Dolného Kubína. Ten sa na statku preslávil najmä intímnymi pletkami s Tatianou Brunayovou (31). Svedomitý Filip Hakl (20), syn exfarmárky Moniky Hakovej, statok opustil so slzami v očiach. Petrov výkon sa však mnohým divákom nepozdáva!

 

V silovo náročných duelových disciplínach nakoniec mladého trénera thajského boxu, porazil farmár Peter. Ten mal v štúdiovom publiku ozaj výraznú podporu od svojej farmárskej milenky Tatiany a prostorekej Michaely. Peter tak na Farme doplní silnú trojku, pred ktorou sa ostatní súťažiaci mali na pozore. Mnohí účinkujúci sa totiž netajili tým, že Petrov odchod by Farme prospel, nakoľko s Táňou a Michaelou vraj na statku kujú intrigy.

Zbožné prianie farmárov sa však nenaplnilo a mladý Filip Hakl so slzami v očiach musel statok opustiť. Peter mladíka porazil v poslednej rozhodujúcej disciplíne, ktorou bolo preťahovanie horiaceho koča. Petrova taktika pri ťahaní koča sa však mnohým divákom nepozdáva, s čím sa zverili v diskusiách na sociálnych sieťach. „Nevideli, že Peťo nevyhral férovo? Kameraman šikovne zachytil, ako sa Peťo drží jednou rukou o koľajnicu a tak sa mu podarilo vyhrať!!! Hakl hral férovo a ťahal voz iba zapretý o zem,“ poukazuje na zdanlivú nespravodlivosť rozhorčený diskutér a mnohí diváci sa s ním stotožňujú.

Diváci naproti tomu vyčítajú mladému Haklovi, že si do súboja nevybral slabšieho súpera. Jeho prílišné sebavedomie ho tak vraj poslalo z televízneho statku domov. „Chlapec si veril, no škoda, že vypadol lebo ukázal, že makať vie, ale verím že sa nájde nejaká skulinka a vráti sa späť do hry,“ dúfa v zvrat okolností diváčka, ktorá nadŕžala mladému Filipovi. Isté je, že „silná trojka“ je späť a na Farme sa ešte budú diať veci!

Duel medzi Petrom a Filipom

duel peter filip

duel peter filip

duel farma peter filip

peter farma duelZdroj/Foto: facebook