Neskutočný príbeh zaujal ľudí na celom svete. Bezdomovec pomohol cudzej mladej žene v núdzi a daroval jej svojich posledných 20 dolárov. To však ešte netušil, že sa vďaka tomuto ľudskému gestu stane z neho o pár dní boháč.!

 

Johnny Bobbit bol bezdomovec vo Philadelphii a jedného dňa mu skrížila cestu mladá žena, ktorá zostala uprostred cesty so svojím autom a nemala začo dotankovať benzín. Johnny sa rozhodol žene pomôcť a daroval jej svojich posledných 20 dolárov, aby sa dostala domov.

Mladá Kate McClurová však na šľachetný čin muža nezabudla a rozhodla sa na oplátku pomôcť neznámemu mužovi. Svoj príbeh a žiadosť o finančnú pomoc zverejnila na Facebooku a už o pár dní sa pre Johnnyho vyzbieralo neuveriteľných 400-tisíc dolárov. Naradostená žena peniaze mužovi zaniesla a ten nemohol uveriť vlastným očiam. Za slušnú sumu si zaobstaral vlastné bývanie a teraz sa pre neho hľadá práca, ktorá mu spolu s bývaním kompletne zmení život. Ako ďalšie si muž plánuje kúpiť šteniatko, na ktoré sa už veľmi teší.

Katie s bezdomovcovm
Šťastný Johnny si prečítal v novinách o ľuďoch, ktorí sa mu vyzbierali na nový dom.

Zdroj/Foto: Twitter, thesun.co.uk, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.