michal farma

Modela Michala Gajdošecha (28) majú už ostatní spolusúťažiaci na markizáckej Farme, plné zuby. Vyšportovaného “pražáka” obviňujú najmä z neustáleho ovplyvňovania rozhodnutí ostatných účastníkov reality šou, ako aj z okatého taktizovania. Najnovšie sa Michal ocitol v dome pravdy, kde trávi čas s druhým duelantom Jurajom Solčanským (20). Na statku však opäť kvôli Michalovmu zraneniu musela úradovať zdravotníčka!

 

Keď si modela Michala vybraj Juraj Solčanský za svojho protivníka do farmárskeho duelu, súťažiaci sa potešili. Nik sa totiž už netají tým, že by bolo najlepšie, ak by Michal televízny statok navždy opustil. Súťažiacim vadí najmä jeho taktizovanie a podlizovanie a tak si už vyslúžil aj nelichotivú prezývku “plazivec”.

Michal sa už v dueli raz ocitol a zranil si tu rameno. Práve na jeho zdravotný stav mnohí neustále prihliadali, no pri predvádzaní sa na hrazde sa vyskytli pochybnosti či Michal svoje zranenie len nepredstiera, aby sa vyhol duelu. Juraj si však pod nátlakom ostatných farmárov, vybral na súboj práve jeho, aj keď ho označil za svojho dobrého kamaráta.

Netrvalo dlho a na statok však opäť musela doraziť zdravotníčka. Súťažiaci hneď zbystrili a predpokladali, že Gajdošech v “dome pravdy” opäť začal simulovať, aby sa duelu vyhol. Michal si však len ulomil kus z predného zuba, nakoľko sa nešťastne zahryzol do tvrdého chleba, ktorý dostal ako výslužku do duelantskej chatky. Zdá sa tak, že o taktiku vonkoncom nejde, nakoľko Michal si na svoj vzhľad potrpí a zaiste nemal v úmysle predvádzať pred zrakmi divákov svoj nateraz štrbavý chrup.

Na statku opäť zasahovala zdravotníčka pre zranenie Michala Gajdošecha

Zdroj: markiza.sk | Video: streamable | Foto: Facebook