Aj vy ste v strese, že si pred Vianocami nestihnete nakúpiť? Tak nemajte strach, tento obchodný reťazec prichádza s novinkou. Vzhľadom na blížiace sa sviatky a opatrenia s nimi spojené, predlžuje Tesco vo vybraných hypermarketoch, otváracie hodiny až do polnoci!

 

Reťazec Tesco predĺži otváracie hodiny do polnoci až v 30 hypermarketov a to:

S platnosťou od 11. do 23. decembra 2020: Bratislava – Lamač, Bratislava – Zlaté piesky, Bratislava – Petržalka, Trnava, Banská Bystrica, Martin, Levice, Nové Zámky, Nitra, Zvolen, Žilina, Trenčín, Považská Bystrica, Prievidza, Piešťany, Prešov, Košice, Michalovce, Poprad, Spišská Nová Ves.

S platnosťou od 18. do 23. decembra 2020: Bratislava – Podunajské Biskupice, Pezinok, Dunajská Streda, Hlohovec, Malacky, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Humenné, Bardejov, Rimavská Sobota.

Ostatné Tesco predajne ostávajú v bežnom otváracom režime počas celého týždňa.

Uvedomujeme si našu zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľstva potravinami a ďalšími výrobkami v súčasnej mimoriadnej situácii. Rozhodli sme sa predĺžiť otváracie hodiny vybraných hypermarketov Tesca do polnoci, aby sme sa uistili, že si zákazníci u nás aj pred vianočnými sviatkami bezpečne nakúpia všetko potrebné. Ďakujem nakupujúcim za ich trpezlivosť a dodržiavanie bezpečnostných opatrení pri nákupoch. Veľké ďakujem patrí zároveň všetkým kolegom Tesca za ich dôležitú prácu a fantastické pracovné nasadenie, aby sme pomohli zákazníkom užiť si Vianoce aj v tejto mimoriadnej situácii,“ skonštatoval Martin Kuruc, výkonný riaditeľ Tesca na Slovensku.

Zdroj: teraz.sk/tesco.sk