Romantická žiadosť u ruku je snom každej ženy! Mnoho chlapov si láme hlavu nad tým ako netradične a zároveň výnimočne tento očarujúci okamih zvládnuť. Inšpirovať sa môžu mladým farmárom, ktorého žiadosť o ruku sa stala hitom internetu. Vidieť ju dokonca aj na Google Maps!

32-ročný farmár Steffen Schwarz z Nemecka sa zrejme postaral o tie najnetradičnejšie, no zároveň najoriginalnejšie zásnuby. Steffen ešte minulý rok zasial na poli kukuricu, no nie tradičným spôsobom.

O tom, že je profík v oblasti farmárčenia, niet pochýb, sadenice vyskladal tak, aby medzi nimi vznikli medzery a napokon vytvorili nadpis  „Willst du mich heireten?“, čo v slovenčine znamená „Vezmeš si ma?“ Keď kukurica vyrástla, nakázal svojej priateľke, aby povrch poľa natočila pomocou dronu.

To, že jeho pompézne dielo bude viditeľné aj na satelitných snímkach Google Maps Steffen netušil, dozvedel sa o tom až v správach. A ako na to celé reagovala snúbenica? Neveriac vlastným očiam a plná dojatia povedala ÁNO. Svadba sa bude konať ešte tento rok v júni. Pred tvorivým farmárom Steffenom sklaniame klobúk dole! 🙂

Zdroj/Video/Foto: YouTube