Na internetovom bazári môžete nájsť inzeráty od výmyslu sveta. Niektorí chcú svoje veci predať stoj čo stoj, a tak stavia na netradičné a vtipné znenie. Nás zaujal zaujímavý príspevok na predaj Burgundského králika.

 

Po prečítaní nasledovného inzerátu na rozkošného zajačika budete mať chuť ihneď si ho kúpiť. Možno ho ani vôbec nepotrebujete, ale majiteľka vymyslela pútavý popis, ktorý sa len tak často nevidí.

Celé znenie netradičného inzerátu:

Tieto skoro tri kilá čistej roztomilosti nachádzajúce sa v 8 mesačnom chlpáčovi s veľkými ušami budú vyhovovať najmä ľuďom, ktorí ocenia vyriešiť viac problémov naraz a jednoducho.

  1. Dcérka sa nemá s čím hrať?
    Zajačik vo farbe jej plyšového macíka ju očarí a zabaví. Naša verzia nemá desivo červené oči a preto sa nemusíte báť o nočné mory vašej ratolesti. Dokonca vám nadšene pomôže s kŕmením.
    Kto by nechcel pozorovať kŕmenie zajačika? Len si predstavte ako rozkošne hýbe ňufákom, keď hryzká ďatelinku. Tiež by ste mali zvážiť niečo zelené na svojom tanieri.

  2. Došli gastráče?
    Žiadny strach. Tento problém dokáže vyriešiť tiež. Naposledy sa pozrite zajačikovi do jeho hnedých očí a dcérke radšej povedzte, že Ňufko sa vydal na tajuplné dobrodružstvo. Veď nakoniec, Ňufko bude aj rád, že sa po toľkých zážitkoch s vašou dcérkou, mohol vydať do kúpeľov a lá Smotana. Predsa len, deti vedia vyčerpať.

Ak ste si povedali, že riešenie druhého problému je príliš jednorázové, Ňufko má odpoveď aj na to.
Svoju investíciu zhodnoťte a kúpte Ňufkovi kamarátku – zajačicu na hranie. A verte, že sa Ňufko rád pohrá. Stačí počkať a Ňufka znásobí výnos vo forme večere na celý týždeň.

P.S.: Ak si chcete overiť rozkošnosť, pozrite sa na fotky. Ňufko pózuje na sude, zatiaľ čo Ňufka na pni.

No kto by odolal takýmto rozkošným zajačikom?

Zdroj/Foto: bazos.sk