63-ročná dôchodkyňa Carol Bowdish má skutočne zvláštne chúťky. Na večierku si užívala noc plnú orgií, počas ktorej urobila čosi totálne zvrátené. Keď zistíte čo robila zdvihne sa vám žalúdok!

Carol Bowdish sa poriadne odviazala. Na večierku si to rozdávala s tromi psami. Čítate správne! Konkrétne s labradorom, vlčiakom a bernardínom. Nielenže si  snimi nemravne užívala, dokonca ich aj orálne uspokojovala. Ak ste pri tej predstave práve nevyvrátili obsah svojho žalúdka, čítajte ďalej.

To zďaleka nie je všetko, čo si počas spomínanej noci n*držaná babička užila. Po tom, ako si to rozdala s bezbrannými štvornohými chlpáčmi, pokračovala s mužmi. Počas nechutnej párty niekto zo zúčastnených všetko natočil. Keď polícia našla DVD z tejto nechutnej akcie a Carol skončila pred súdom, bránila sa tým, že vôbec netušila, že vykonáva nezákonný čin.

Nestalo sa to však prvý krát. Týmto hnusným úchylkám sa oddávala vyše troch rokov. Pred súdom sa priznala, že poníženie je pre ňu väčší trest, ako väzenie.

 

Zdroj/Foto: giphy, pixabay