Známy český moderátor Leoš Mareš šokoval verejnosť radostnou novinkou z jeho súkromia. Len tento týždeň sa tajne oženil s jeho mladou manželkou Monikou Koblížkovou. Žiadosť o ruku bola veľkolepá, takisto ako svadobná cesta do Dubaja. Neuveríte, koľko stojí ich luxusný život, z tej sumy padnete na zadok. Niektorí ľudia nezarobia za celý život to, čo Mareš minie na svojej mačičke za mesiac!

 

Leoš míňa nekresťanské prachy na rozprávkovom živote zaľúbených hrdličiek. Dňa 20. februára obaja odišli na svadobnú cestu do Dubaja, kde na nich čakajú chvíle plné oddychu no najmä luxusu. Neuveríte, koľko peňazí moderátor míňa len kvôli tomu, aby mohol byť po boku krásnej a štýlovej Moniky. Obyčajnému človeku sa z tej sumy zatočí hlava, no pre Leoša to asi nie je taká významná suma, keďže za mesiac utratí cca 733 000 korún!

Je to extrémne veľa prachov, nevieme si ich ani predstaviť pokope, ale asi za to šarmantná Češka stojí. Iba na handre v ktorých sa Monika v poslednom mesiaci ukázala na verejnosti vyhodil neskutočných 180 tisíc korún. Ako dobrá manželka musí vyzerať reprezentatívne, nemôže sa ukazovať v lacných handrách.

Čo sa týka ich dovoleniek, nie je tomu až tak dávno, čo si boli hrdličky zalyžovať v rakúskych Alpách. Ubytovaný boli ako inak v luxusnom päť hviezdičkovom hotely, v ktorom zaplatili za päť nocí pre dve osoby sumu 370 tisíc korún. Nuž takýto vysoký štandard má len málokto, každopádne ak sú šťastní a majú na to, prečo by si nemohli dopriať len to najlepšie?

Zdroj/Foto: Instagram