Pri zhliadnutí titulnej fotografie ste si určite povedali, že nám už totálne muselo preskočiť. Netvrdíme, že tento pán stál v prvom rade, keď rozdávali krásu a charizmu, avšak má niečo, čo by DOKONALE uspokojilo snáď každú ženu na svete 😀

 

Yagya Bahadur Katuwal sa živí ako šofér autobusu, no vo voľnom čase skúša tie najpodivnejšie veci. Tento 35-ročný chlapík z Nepálu je totiž jediným človekom na svete, ktorý sa dotkne jazykom svojho čela.

Podľa portálu Mirror ukazuje svoj “talent” najmä deťom, tie z neho však dvakrát nadšené nie sú. V rodnej krajine je však doslova celebritou.

Ženy sa za ním musia trhať

Kvôli výzoru a ani obsahu peňaženky to zrejme nebude, avšak uznajte – ktorá by nechcela vyskúšať posteľné hrátky s týmto “obrom”? Pánko s ním vie určite dobre narábať a nejedna slečna by v posteli možno zaplakala 😀

“Myslím, že to vyzerá skvele, môžem zakryť nos s perami, oblízať si čelo,” povedal Yagya. Nuž, hlavne, že on je spokojný.

Foto: Twitter, YouTube | Zdroj: mirror.co.uk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)