Možno už nie je najmladšia, no rozhodne na svoj vek nevyzerá. Jennifer Lopez tento rok oslávi okrúhlu 50-tku a je azda najväčším príkladom toho, že správna životospráva, pohyb a pozitívne myslenie, robia s ľudským telom zázraky.

JLo určite patrí k tým najkrajším ženám sveta, stále žije hudbou, herectvom aj láskou. Trikrát vydatá, štyrikrát zasnúbená a stále sama sebou. Hovorí sa, že za jej dokonalou postavou stojí predovšetkým vychytená fitness trénerka Tracy Anderson ale po boku novopečeného snúbenca kvitne do krásy ešte viac.

Sama hovorí, že základom je pre ňu pitný režim. Striktne sa vyhýba nielen alkoholu, ale aj káve. Ak si aj nejakú dopraje, vždy sa uistí, že je bez kofeínu. Nemenej prísna je aj ohľadne jedla. Základom jej jedálnička je vyvážená organická strava bohatá na živiny.

Na najnovšej fotografii doslova vyráža dych, málokto by uveril, že TOTO telo bude mať 50 rokov, vyzerá úžasne, lepšie, ako kedykoľvek predtým. WAU a klobúk dole. Aj keď, stále si myslíme, že niekde potajomky pije krv jednorožcov 😀

Fotku jej dokonalého tela si môžete pozrieť >>TU<<

Foto/Zdroj: Instagram/ jlo