Známy americký sitkom “Teória veľkého tresku” zasiahol mnohých z nás. Jedna z hlavných hviezd tohto super sitkomu dostala k svojim 32 narodeninám najkrajší darček v živote- svadbu! Nechýbalo samozrejme nadšenie ale ani slzy šťastia. Ktorá známa hviezda sa bude čoskoro vydávať?

 

Známa herečka z “Teórie veľkého tresku” americká herečka Kaley Cuoco sa zasnúbila a to presne v deň jej narodenín. O ruku ju požiadal jej priateľ Karl Cook, s ktorým randí už dva roky, píše magazín “PEOPLE”.

Budúci manžel zverejnil na Instagrame dojemné video, v ktorom herečka neskrýva svoje nadšenie a city.  Profesionálny jazdec na koni v popisku napísal, že konečne po dvoch rokoch nabral odvahu požiadať svoju lásku o ruku, vraj to bola jeho najkrajšia noc v živote a ako sa zdá, tak bola výnimočná aj pre Kylie. Dvojici srdečne blahoželáme!

 

Takéto dojemné video zdieľal nastávajúci ženích!

Zdroj/Foto: Instagram, googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*