Mladá fitneska Jolene Nicole Jones sa rozhodla radikálne skoncovať s fitnessom. Na sociálnej sieti Facebook zverejnila siahodlý status o tom, prečo sa takto rozhodla a prečo má pocit, že to bolo správne rozhodnutie. Jolene samozrejme po tomto kroku prešla aj radikálnou zmenou výzoru a jej názor rozdelil verejnosť na dva tábory!

Jedným z posledných hitov internetu je neuveriteľná premena mladej fitnesky Jolene Nicole Jones. Mladá žena sa totiž aktívne venovala fitnesu a zdravej strave viac ako 5 rokov. Jedného dňa si však povedala dosť a rozhodla sa s takýmto životným štýlom skoncovať. Na sociálnej sieti Facebook uverejnila status, v ktorom napísala, že fitnes a odopieranie si niektorých vecí jej už ničili život. Neustále cvičenie a pitie proteínových nápojov sa jej už nezdalo lákavé a rozhodla sa vymeniť tieto veci za užívanie si života s priateľmi, napríklad pri pivku.

Tieto zmeny sa samozrejme okamžite odzrkadlili na jej váhe, ale Jolene to podľa vlastných slov vôbec nevadí. Je vraj teraz šťastnejšia, než kedykoľvek predtým, pretože si uvedomila svoje priority v živote. Jej nezvyčajná transformácia rozdelila verejnosť na dva tábory. Jedna strana s mladou ženou súhlasí a tvrdí, že dnešná spoločnosť sa až príliš zameriava na “dokonalý” výzor a zabúda na dôležitejšie hodnoty v živote. Druhá strana naopak Jolene vysmiala, že sa rozhodla zle a navyše sa objavili aj názory, že jej zlým vzorom pre mládež. Ako to vidíte vy?

Jolene Nicole Jones kedysi

Jolene Nicole Jones dnes

Spomínaný status a fotku radikálnej premeny Jolene Nicole Jones si môžete pozrieť na jej Facebooku – TU

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk