Nenapodobiteľná. To je jedno z mnohých prívlastkov, ktorými by sme mohli počastovať se*bombu Pamelu Anderson. Napriek tomu sa blondínka z Baywatchu už konečne čoskoro dočká minisérie, v ktorej jej mladšie ja stvárni jedna z jej momentálne veľmi úspešných hereckých kolegýň.

To, že úloha idolu 90. rokov nakoniec pripadla krehkej blondínke Lily James, je však obrovským prekvapením. Herečka je totiž známa skôr nežnejšími úlohami – poznáme ju predovšetkým ako Popolušku či mladú Donnu z Mamma mia!

Len málokto si preto Britku vedel ako silikónovú kráľovnú predstaviť. Fotografická ochutnávka z jej premeny napriek tomu všetkým pochybovačom zatvorila ústa. Maskéri totiž odviedli snáď ešte lepšiu prácu ako v prípade princeznej Diany stvárnenej Kristen Stewartovou.

FOTO Lily James ako Pamely si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Pam & Tommy, 8-dielny seriál, sa bude točiť okolo škandalózneho domáceho videa, ktoré herečka natočila so svojím vtedajším manželom Tommym Leem počas medových týždňov v roku 1998. Páru bolo odcudzené Random Gauthiem a následne zverejnené.

Úlohy hudobníka Tommyho sa chopí známy herec rumunského pôvodu Sebastian Stan, ktorého si môžeme pamätať najmä vďaka role Zimného vojaka vo filmoch o Avengeroch. Objavil sa taktiež v životopisnej snímke Ja, Tonya a menšie úlohy si strihol aj v oscarovej Čiernej labuti či seriáli Super drbna.

Z pripravovaného seriálu, ktorého dátum zverejnenia nateraz zostáva neznámy, zatiaľ máme iba dve snímky, no už na ich základe vidíme, že sa je rozhodne na čo tešiť!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: IMDb.com | Foto: Instagram/lilyjamesofficial, Pinterest, Twitter