Pozorovania UFO a príbehy o mimozemskom únose ľudí nie sú pre ľudstvo nič nové. Dôveryhodnosť príbehov sa spolieha predovšetkým na osobu, ktorá s týmto mala niečo dočinenia. Prinášame vám 4 dôkazy o tom, že existuje niečo mimo našej civilizácie!

Štyri dôkazy o existencií mimozemšťanov:

  1. Apollo 11

Tri dni do konca Misie Apollo 11 posádka sa vykazuje zvláštny lietajúci objekt neďaleko od ich umiestnenia. Predpokladali, že je to kus detašovanej SIV-B rakety. Posádka ani tím NASA nedodali žiadne oficiálne vysvetlenie o tom, čo za objekt to naozaj bol. V mysliach posádky ostali len nezodpovedané otázky.

2. Bitka o Los Angeles

24. februára 1942 stovky správ zaplavili leteckú základňu v Los Angeles o tom, že videli UFO. Svedkovia opisujú oblohu, ktorá sa rozsvietila ako svetlomety. Mnohí si mysleli, že je to lietadlo s ďalším útokom ako na Pearl Harbor. Nezaznamenali žiadne poškodenie. Objekt zmizol do noci a nikdy viac ho nikto nevidel.

3. Kolízia lietadla s UFO loďou

Existuje nespočetné množstvo príbehov, vrátane jedného veterána leteckej  spoločnosti.  Pilot a jeho prvý dôstojník leteli do Manchestru. Tvrdia, že videli veľkú „deltu” v tvare trojuholníka –  objekt rovno na ich pozícii. Vysoko kvalifikovaní piloti sa snažili prijať opatrenia, aby sa vyhli zrážke s plavidlom. Mnohé z týchto stretnutí sa zachytili na audio pásky.

4. Skameneliny mimozemšťanov

Vedci nedávno objavili  skameneliny v Antarktíde, ktoré obsahujú  fosílne známky nano baktérií. Po mnohých testoch dospeli k záveru, že fosílne baktérie, ktoré našli, nie sú z pozemských nečistôt, čím len potvrdil cudzí život na našej zemi. Realita je taká, že živé organizmy mimo našej planét naozaj existujú.

Zdroj/Foto: facebook, wikipedia, youtube