Slováci veľmi dobre poznajú vysokopostavených politikov našej vlády ako aj ich správanie a najmä vzťahy medzi nimi. Šéf parlamentu Boris Kollár neraz nesúhlasil aj v živom vysielaní v televízii s názormi expremiéra Petra Pellegriniho a vyvrcholilo to výmenou názorov. Tentokrát divákov šokovali.

Obaja sa stretli vo vysielaní televízie RTVS, kde počas rozhovoru nepanovali žiadne slovné útoky. Naopak, predstavitelia vlády sa zhodli na názore ohľadom kolúznej väzby. „Má to v rukách on a ja pevne verím, že ako štátnik raz pochopí, že to takto nemôže byť a pretečú mu nervy,“ uviedol Pellegrini s tým, že obdivuje Kollára za jeho odhodlanie v boji so skrátením kolúznej väzby ako aj otvorením parlamentnej schôdze na základe škandálu SIS, kde osobne prečítal ich utajenú správu.

„Keď to čítal, v parlamente bolo také ticho, že muchu by ste počuli bzučať, pretože to boli také zarážajúce informácie,“ vyjadril sa šéf strany Hlas-SD. „V tomto prípade ja ďakujem, pán predseda, lebo vy ste urobili veľkú vec,“ pochválil Pellegrini.

Zdroj: Nový čas.sk, Facebook/pellegrini.peter