Tupac Shakur, legenda rapovej scény a obrovský talent, na ktorého sa ani za 22 rokov nezabudlo. Vo veku 25 rokov za tragických okolností zomrel, no napriek tomu fanúšikovia aj po dlhom čase veria, že sú okolnosti celého incidentu viac než podozrivé – je možné, že rapper stále žije?

 

Bývalý riaditeľ Death Row Records menom Suge Knight tvrdí, že pozná vraha slávneho rappera. Skôr v tomto roku sa tiež objavil muž, ktorý sa priznal, že bol zapletený do vraždy – v tom čase sa nachádzal v aute, z ktorého členovia jeho gangu začali na Tupaca strieľať.

No napriek tomu prišlo vyjadrenie, ktoré je ešte šokujúcejšie a celú jeho výpoveď zamieta. Jeho vlastný syn Suge J. Knight pridal 2. októbra na Instagram sériu tajomných správ, v ktorých jasne hovorí – Tupac je stále nažive. V sérií zverejnil aj konverzácie, podľa ktorých po ňom idú ilumináti. V správach anonym píše: „Povedal si príliš veľa. Je načase odísť.“ Suge J. Knight odpovedal: „Pravda je vonku a ja nikam neodchádzam.“

Okrem rôznych fotografií zverejnil aj vyhlásenie, že Tupac podľa neho momentálne žije v Malajzii. Obrovské množstvo fanúšikov doteraz verí, že Tupacova smrť bola fingovaná a v skutočnosti bol len postrelený, no prežil a stiahol sa do úzadia. Máte aj vy svoju teóriu, čo sa naozaj v tejto záhadnej situácií stalo?

View this post on Instagram

I did this for y’all. 💯 watch my story

A post shared by Suge J Knight (@sugejknight) on

Zdroj/Foto: unilad.co.uk, instagram.com