Mladí snúbenci mali všetko na svadbu prichystané. Miesto, pozvánky, kapelu, dokonalá veselka na pláži. “Prekazilo” im to ale niečo, čo očakávali o niekoľko týždňov neskôr. Nakoniec ale dopadlo všetko ešte oveľa lepšie, ako si to pôvodne vysnívali. 

Žiadna nevesta by nebola nadšená, ak by oslavy svojho veľkého dňa musela posunúť, či nedajbože zrušiť. Amanda na to však mala ten najlepší dôvod, aj keď, s partnerom Edwinom ho očakávali neskôr.

Nevesta totiž tesne pred obradom porodila v 30. týždni tehotenstva chlapčeka, ktorý vážil len niečo cez 1700g a krátko po narodení bol ihneď prevezený na jednotku intenzívnej starostlivosti.

„Oliverov doktor Dr. Demeo povedal, že jeho zdravotný stav je dostatočne stabilný na to, aby ho mohli odpojiť od prístrojov a mohli sme ho držať v náručí počas obradu,“ povedala mamička pre portál Motherly.

Z plážovej svadby bola nakoniec “párty” na nemocničnom oddelení. „Zamestnanci nemocnice NICU boli tak milí a prekvapili nás tým, že vyzdobili Oliverovu izbu. Dokonca ho obliekli do maličkého obleku, vyzdobili mu postieľku a umožnili mu, aby strávil čas s nami na treťom poschodí v kaplnke,“ pokračuje.

V kaplnke nezostalo ani jedno oko suché a miestnosť bola naplnená láskou a oslavou Amandy, Edwina a malého Olivera. Nevesta kráčala uličkou a niesla Olivera v náručí namiesto svadobnej kytice,“ povedal hovorca nemocnice Kristin Kelly.

„Špeciálnejšiu a nezabudnuteľnejšiu svadbu som si ani nemohla priať. Zažila som ju v obklopení mojej rodiny a úžasných ľudí, ktorí sa starajú o moje dieťa,“ napísala Amanda na Twitteri.

Foto/Zdroj: Twitter/ @wakemedhospitals