Strata dieťaťa je asi najhoršia vec v živote rodiča. Táto žena menom Becky stratila svojho 19- ročného syna Tristona. Aj napriek obrovskej strate a veľkej bolesti, rozhodla sa ísť si za svojím šťastím!

 

Dva roky po synovej smrti sa Becky rozhodla vydať za muža svojich snov Kellyho. Práve on ju v tých najťažších časoch najviac podržal.

Odkaz na stoličke

Aj keď sa miestami radostné plánovanie svadby menilo na smutné spomínanie, všetko nakoniec dobre dopadlo a svadobný deň nastal. Becky pripravila miesto pri stole aj pre Tristona a dala mu tam krásny odkaz. Netušila, ake prekvapenie pre ňu Kelly prichystal a koho na svadbu pozval.

Nemohla prestať plakať

Keď zomrel Triston, rodina jeho orgány darovala, aby mohli niekomu zachrániť život. A zachránili až 5 ľudí! Prekvapenie pre nevestu bol mladý muž Jackob, ktorý mal Tristonove srdce. Kelly ho pozval na svadbu, pretože sa s ním Becky ešte nikdy nevidela, iba rozprávala po telefóne.

Neskutočne dojatá nevesta nemohla tomu uveriť a nevedela prestať plakať. Opäť si tak mohla vypočuť tlkot Tristonovho srdca. Vďaka Jackobovi, si svadbu naplno užila. ,, Každý po sebe zanecháva nejakú stopu a ja som hrdá, že môj syn zachránil niekomu život,” povedala Becky. Kto vie, čo musí matka prežívať, keď srdce jej dieťať bije v inom, mladom mužovi. ♥

Zdroj/Foto: mirror.co.uk