Obľúbená show Svadba na prvý pohľad sa teší veľkej diváckej popularite, možno aj preto sa bývalí účastníci snažia zaujať a vyťažiť z krátkodobej slávy čo najviac. Dobrým príkladom je aj kontroverzná nevesta Lucia, ktorá sa „slávne-neslávne“ preslávila videom z kastingu do filmu pre dospelých. 

Na Instagrame má len niečo cez 7 tisíc fanúšikov, preto sa rozhodla zabrdnúť aj do vôd novej sociálnej siete Tik Tok. Pri jednom z videí, zameranom na bývalého snúbenca a jeho neveru, sa ocitli nepekné komentáre typu: „Že takéto video natočí práve žena ako ty. Stačí to, ako si sa prezentovala v telke a to, ako sa prezentuješ tu. Pani po-noherečka,” písalo sa v komentároch.

„Never tomu, čo je v telke, tam sa ide podľa scenára,” odkázala Lucia drzému komentujúcemu. Aj keď presne nepomenovala, že ide o reláciu Svadba na prvý pohľad, každému to bolo v tej chvíli viac ako jasné.

„Luciu Hlinkovú pokutovať nebudeme, keďže z predmetného príspevku na sociálnej sieti nie je vôbec jasné, že by sa vyjadrovala o relácii Svadba na prvý pohľad,” povedala pre Topky.sk Ľudmila Ráceková, PR manažérka projektu.

Foto/Zdroj: Tik Tok/ Instagram/ lusyna.bejbina